Galaxy S24 Serisi İçin Android 15 Tabanlı One UI 7.0 Geliyor

Samsung, Android 15 ile güçlendirilecek One UI 7.0 arayüzünün beta sürümünü geliştirmeye başladı. Galaxy S24 serisi için test edilen ilk yazılım güncellemesi, heyecan verici yeniliklerin habercisi oldu.

Android 15 beta sürümü bir süredir Pixel cihazlarında deneyimlenirken, Samsung da Galaxy S24 kullanıcılarını unutmadı. Şirket, Android’in en yeni sürümüne dayalı One UI 7.0 beta sürümünün geliştirilmesine başladı. Beta programının resmi olarak başlamasına henüz birkaç ay olsa da, geliştirme sürecinin başladığını bilmek güzel.

S928BXXU2BXE2 sürüm numarasına sahip yeni bir yazılım şu anda Galaxy S24 Ultra için test ediliyor. Samsung’un yazılım güncelleme stratejisini bilenler için bu sürüm numarası, yeni nesil One UI arayüzünü işaret ediyor. Ayrıca yazılım sürümü Samsung’un sunucusunda da göründü.


Samsung Sunucularından Görüntü

Bu arayüzün henüz test aşamasında olduğunu ve ne zaman yayınlanacağını bilmediğimizi belirtmek önemli. Ancak One UI 6.1 güncellemesi olması pek olası görünmüyor, bu nedenle en güçlü tahminimiz Android 15 tabanlı One UI 7.0 güncellemesi olduğu yönünde. Resmi One UI 6.0 beta programı Ağustos 2023’te başlatılmıştı. Samsung aynı zaman çizelgesini takip edebilir veya bu test yazılımının işaret ettiği gibi daha erken bir sürüm yayınlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir